Bądź na bieżąco

Polub nas na Facebook'u

Instagram

Obserwuj nas na Instagramie

Czy wykonujecie meble na wymiar?

Nasza firma wykonuje meble według indywidualnych potrzeb Klienta.

Każdy z naszych produktów, czy to meble wypoczynkowe czy krzesła, czy stoły bądź sypialnie możemy wykonać według zaleceń Klienta. Mamy oczywiście stałe modele, w proponowanych przez nas, katalogowych opcjach. Mimo to jesteśmy zawsze otwarci na oczekiwania Klientów.

Czy dostawa Waszych mebli jest płatna? Co z wniesieniem mebli na wskazane miejsce?

Nasza firma gwarantuje każdemu Klientowi dostarczenie mebli pod wskazany w umowie adres. Za dostawę odpowiadają nasi pracownicy. Koszty związane z dostawą mebli są ustalane indywidualnie z każdym z klientów.

Czy kupowane meble są objęte gwarancją?

Na wszystkie meble naszego wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Wszelkie szczegóły dotyczące warunków podane są w Karcie Gwarancyjnej załączonej do umowy zamówienia (obok - jako plik do pobrania). W tym dwuletnim okresie przyjmujemy zgłoszenia reklamacyjne, które można wysłać do nas mailem. Wówczas otrzymają Państwo od nas Formularz Reklamacyjny (w wersji do pobrania znajduje się obok), który czytelnie wypełniony należy odesłać na mail reklamacje@mebleclaudia.pl. Prosimy również o załączenie do maila zdjęć które wskazują na dany problem. W ciągu 14 dni otrzymają Państwo odpowiedź drogą mailową bądź telefoniczną.

Czy zmieniając wymiar mebli są za to dodatkowe opłaty?

Klienci często zadają to pytanie słysząc informację, ze wykonujemy meble na wymiar i indywidualne zamówienie Klienta. Z racji tego, że specjalizujemy się właśnie w takich usługach nie doliczamy za zmianę wymiaru ekstra opłat. W przypadku mebli tapicerowanych zmiana wymiaru w granicach ok. 20cm nie zmienia ceny w stosunku do modelu bazowego z cennika. Każdy inny wymiar jest przeliczany w stosunku do metra bieżącego w danym obiciu tapicerskim dla poszczególnego modelu mebla wypoczynkowego. W przypadku mebli salonowych czy innych fornirowanych każdy wymiar różniący się znacząco od proponowanego przez nas musi zostać skalkulowany indywidualnie w zależności od wprowadzonych zmian. Jeśli takowe obejmują tylko wymiar to jest to przeliczane adekwatnie jak w przypadku mebli tapicerowanych. Natomiast często za zmianą wymiarów w tego typu meblach idą też zmiany konstrukcyjne w obrębie danej formy co wiąże się z indywidualną wyceną.

Jak można u Państwa złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać drogą telefoniczną choć to droga najmniej wygodna. Najlepiej jest przysłać wiadomość drogą mailową – i tu mamy dwie opcje. Pierwsza – przez formularz zapytaniowy na stronie www.mebleclaudia.pl znajdujący się przy każdym modelu mebla z opisem co Państwa interesuje; druga – wysyłając bezpośrednio maila na adres biuro@mebleclaudia.pl, z opisem tego co Państwo chcą zakupić. Niezależnie od formy złożenia zamówienia (oprócz bezpośredniej w salonie) zawsze na zwrotny adres mailowy przesyłamy sporządzoną umowę zamówienia z wszystkimi danymi dotyczącymi zamawianych mebli i Zamawiającego (i ewentualnie z projektem), opieczętowaną i podpisaną przez pracownika naszej firmy. Po podpisaniu umowy zamówienia przez Państwa prosimy o odesłanie skanu bądź zdjęcia umowy do nas lub ewentualnie potwierdzenia dokonania przelewu zaliczki. Te czynności pozwalają na uruchomienie procedury realizacji zamówienia.

Jaki jest długi okres oczekiwania na meble?

Poniżej zostały wyszczególnione terminy dla poszczególnych rodzajów mebli.* Możecie też Państwo przy podpisaniu umowy oznaczyć konkretnie termin, w jakim zamówienie miałoby zostać zrealizowane, jeśli ten czas jest odleglejszy niż poniżej podany (np. za pół roku):

  • dla mebli wypoczynkowych, łóżek tapicerowanych – 2-8 tygodni
  • dla mebli salonowych, łóżek fornirowanych i mebli sypialnianych – 2-8 tygodni
  • dla stołów, stolików kawowych i krzeseł – 2-6 tygodni
  • dla mebli firm (janpol, mlmeble, halmar, signal) – 2-6 tygodni
*nie dotyczy okresu około bożonarodzeniowego, noworocznego oraz wielkanocnego – wówczas czas ten wydłuża się, o czym Klienci są informowani przed podpisaniem umowy. Nieznaczne wydłużenie terminów występuje również podczas wakacyjnego urlopu na przełomie czerwca i lipca.

Czy wykonują Państwo meble spoza katalogu?

Poza naszą katalogową proponowaną ofertą jesteśmy w stanie wykonać meble według indywidualnego projektu Meble wypoczynkowe możemy wykonać według potrzeb Klienta bazując na proponowanych przez nas bryłach oraz jeżeli wprowadzane zmiany nie ingerują w technologię i są do wykonania w obrębie danego modelu (np. zmiana nóg, zastąpienie szezlongu podłokietnikiem czy odwrotnie, podniesienie oparcia, wbudowanie czy rezygnacja z biblioteki lub półki pneumatycznej itp.). Tu każdy projekt jest analizowany czy jesteśmy w stanie go wykonać po określeniu wszelkich parametrów. Niejednokrotnie już tworzyliśmy całe zabudowy salonów, sypialni i innych wnętrz w różnych wariantach co jest poparte projektem w momencie wyrażenia chęci zakupu mebli naszej produkcji.

Czy zmiana koloru okleiny ma wpływ na cenę mebla?

Zawsze staramy się informować Klientów jeśli coś ma znaczący wpływ na cenę. Wybierając wśród klasycznych fornirów, a więc wybarwień na dębie czy buku, wśród oklein modyfikowanych zazwyczaj cena pozostaje bez zmian. W momencie kiedy wybierają Państwo okleiny naturalne, ekskluzywne cena może ulec zmianie co ma związek głównie z pochodzeniem danego forniru. Cena również ulegnie zmianie jeśli zamiast wersji fornirowanej (w bazowej proponowanej wersji) zdecydują się Państwo na wykonanie mebli w wersji lakierowanej na wysoki połysk lub półmat. O tej różnicy poinformują nasi doradcy.

Czy można uzyskać próbniki tkanin?

Owszem. Możemy wysłać wybrane przez Państwa próbniki oferowanych przez nas skór ekologicznych, tkanin obiciowych czy skór naturalnych. Zamów próbnik


Proszę czekać...